Registrikaart · Äriregistri kanne 16395851
Tehido OÜ
- Registrikood16395851
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202561 500 €
- KMKR numberEE102509263
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tehido OÜ
- Registrikood
- 16395851
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.12.2021
- KMKR number
- EE102509263
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Kivilinna tn 15-69
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 61 500 € | +12,1 | |
| Müügitulu muutus | 101 600 € → 61 500 € | -11,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 61 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 61 500 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 101 600 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 90 624 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 74 725 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 500 € | 101 600 € | 90 624 € | 74 725 € |
| Ärikasum enne makse | −25 900 € | 73 925 € | 76 485 € | 68 529 € |
| Aruandeaasta kasum | −25 900 € | 73 925 € | 76 460 € | 68 529 € |
| Tööjõukulud | 23 398 € | 8392 € | 1249 € | 556 € |
| Varad kokku | 306 226 € | 226 847 € | 151 823 € | 76 559 € |
| sh käibevarad | 89 847 € | 212 021 € | 148 882 € | 75 105 € |
| sh raha | 1204 € | 80 769 € | 91 961 € | — |
| Omakapital | 195 414 € | 221 314 € | 147 389 € | 71 029 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 960 € | 5533 € | 4434 € | 5530 € |
| Pikaajalised kohustised | 94 852 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,8 % | 97,6 % | 97,1 % | 92,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −42,1 % | 72,8 % | 84,4 % | 91,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.