Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16396402

Vahepuit OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 3558 €
  • Registrikood16396402
  • Asutatud2021 (4 a)
  • Töötajaid 20231
  • Müügitulu 202338 544 €
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3558 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

31/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 22.12.2021Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 22.12.2021 2021, Esimene aruanne 2022, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Vahepuit OÜ
Registrikood
16396402
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
22.12.2021
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Ängi küla, Vahemetsa
Aadress kehtib alates
22.12.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Kristjan Lass100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Kristjan LassJuhatuse liige22.12.2021

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Kristjan Lassotsene osalus22.12.2021

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg4 aastat registris+10
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu38 544 €+10,2
Müügitulu muutus5105 € → 38 544 €+15
Maksuvõlgnimekirjas 3558 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02401Metsamajandust abistavad tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9636 €19 tuh €29 tuh €39 tuh €202238 544 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2023. aastal 38 544 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200838 544 €
2022Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20085105 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111202212023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20231
20220

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022
Müügitulu38 544 €5105 €
Ärikasum−22 245 €−1893 €
Kasum enne tulumaksustamist−22 245 €−1893 €
Aruandeaasta kasum−22 245 €−1893 €
Tööjõukulud18 436 €0,00 €
Varad kokku13 926 €624 €
sh käibevarad13 926 €624 €
Omakapital−21 829 €416 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised27 575 €208 €
Pikaajalised kohustised8180 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)10
Aruanne esitatud17.02.202417.02.2024
Omakapitali osakaal varadest−156,7 %66,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust−57,7 %−37,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3558 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang