Registrikaart · Äriregistri kanne 16397123
N3_Grupp OÜ
- Registrikood16397123
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025230 150 €
- KMKR numberEE102509218
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- N3_Grupp OÜ
- Registrikood
- 16397123
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.12.2021
- KMKR number
- EE102509218
- Osa- või aktsiakapital
- 2508 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Vergi küla, Tihase tee 6
- Aadress kehtib alates
- 08.06.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaan-Rein Aren | 100 % · 2508 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaan-Rein Aren | Juhatuse liige | 08.06.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaan-Rein Aren | otsene osalus | 02.06.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 230 150 € | +17,4 | |
| Müügitulu muutus | 203 350 € → 230 150 € | +4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253416833
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 230 150 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 230 150 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 203 350 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 157 550 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 230 150 € | 203 350 € | 157 550 € | 0,00 € |
| Ärikasum | 107 015 € | 106 203 € | 52 887 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 107 015 € | 106 203 € | 52 887 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 107 015 € | 106 203 € | 52 887 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 47 298 € | 41 087 € | 32 885 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 2884 € | 1000 € | 216 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 275 180 € | 168 717 € | 60 852 € | 2508 € |
| sh käibevarad | 256 600 € | 164 933 € | 56 068 € | 2508 € |
| sh põhivarad | 18 580 € | 3784 € | 4784 € | — |
| sh raha | 256 600 € | 153 160 € | 53 908 € | — |
| Omakapital | 268 613 € | 161 598 € | 55 395 € | — |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 159 090 € | 52 887 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 6567 € | 7119 € | 5457 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 2 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 109 899 € | 107 203 € | 53 103 € | 0,00 € |
| Aruanne esitatud | 29.05.2026 | 18.06.2025 | 21.06.2024 | 29.06.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,6 % | 95,8 % | 91,0 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 46,5 % | 52,2 % | 33,6 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.