Red Company OÜ
- Registrikood16397962
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254670 €
- KMKR numberEE102724365
Üldandmed
- Ärinimi
- Red Company OÜ
- Registrikood
- 16397962
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.12.2021
- KMKR number
- EE102724365
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kollane tn 8-15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 4670 € | +1,8 |
| Müügitulu muutus | 2095 € → 4670 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 4670 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 4670 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 2095 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 1422 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 2725 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4670 € | 2095 € | 1422 € | 2725 € |
| Ärikasum enne makse | −400 € | −1802 € | −803 € | 1688 € |
| Aruandeaasta kasum | −400 € | −1802 € | −803 € | 1688 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 594 € | 594 € |
| Varad kokku | 1287 € | 1692 € | 3384 € | 4432 € |
| sh käibevarad | 1287 € | 1692 € | 3384 € | 4432 € |
| sh raha | 1271 € | 1604 € | — | — |
| Omakapital | 1183 € | 1582 € | 3384 € | 4188 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 104 € | 110 € | 0,00 € | 244 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,9 % | 93,5 % | 100,0 % | 94,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -8,6 % | -86,0 % | -56,5 % | 61,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.