Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16399375

Teelahu OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16399375
  • Asutatud2021 (4 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025182 200 €
  • KMKR numberEE102454062

Usaldusväärsuse indeks

56/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 27.12.2021Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.12.2021 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Teelahu OÜ
Registrikood
16399375
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.12.2021
KMKR number
EE102454062
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Peipsiääre vald, Sääritsa küla, Teelahkme
Aadress kehtib alates
27.12.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Ranel Ruumet100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Ranel RuumetJuhatuse liige27.12.2021

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Ranel Ruumetotsene osalus27.12.2021

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg4 aastat registris+10
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu182 200 €+16,5
Müügitulu muutus147 500 € → 182 200 €+7,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €46 tuh €91 tuh €137 tuh €182 tuh €2021202220232024182 200 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 182 200 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2025182 200 €
2024Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2025147 500 €
2023Puu- ja köögivilja hulgimüük EMTAK 2008107 000 €
2022Puu- ja köögivilja hulgimüük EMTAK 2008125 500 €
2021Puu- ja köögivilja hulgimüük EMTAK 200830 000 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 182 200 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti182 200 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
013452021202220235202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20245
20234
20223
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu182 200 €147 500 €107 000 €125 500 €30 000 €
Ärikasum17 198 €12 448 €17 052 €25 281 €30 000 €
Kasum enne tulumaksustamist16 932 €12 466 €17 055 €25 282 €30 000 €
Aruandeaasta kasum15 240 €11 753 €13 602 €19 282 €30 000 €
Tööjõukulud34 903 €50 093 €34 848 €47 509 €0,00 €
Põhivarade kulum9339 €6195 €4939 €2155 €
Varad kokku54 611 €45 698 €47 748 €54 156 €32 500 €
sh käibevarad33 393 €31 608 €32 517 €39 387 €32 500 €
sh põhivarad21 218 €14 090 €15 231 €14 769 €
sh raha29 698 €30 660 €29 253 €10 859 €
Omakapital45 286 €36 046 €26 293 €27 782 €32 500 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum27 546 €21 793 €10 191 €6000 €
Lühiajalised kohustised9325 €9652 €21 455 €26 374 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)25430
Ärikasum enne kulumit26 537 €18 643 €21 991 €27 436 €
Aruanne esitatud27.06.202627.06.202530.07.202403.07.202304.04.2022
Omakapitali osakaal varadest82,9 %78,9 %55,1 %51,3 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,4 %8,0 %12,7 %15,4 %100,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang