Creitist OÜ
- Registrikood16402284
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20255510 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Creitist OÜ
- Registrikood
- 16402284
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.12.2021
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Vanamõisa küla, Suurevälja põik 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 5510 € | +2,5 |
| Müügitulu muutus | 5961 € → 5510 € | -2,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90131 | Muu kunstiloome | Põhitegevusala |
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu kunstiloome teenis ettevõte 2025. aastal 4410 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kunstiloome EMTAK 2025 | 4410 € |
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 1100 € |
| 2024 | Muu kunstiloome EMTAK 2025 | 5181 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 780 € |
| 2023 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 4861 € |
| 2022 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 5134 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5510 € | 5961 € | 4861 € | 5134 € |
| Ärikasum enne makse | 3739 € | 3372 € | 4078 € | 2691 € |
| Aruandeaasta kasum | 3739 € | 3372 € | 4078 € | 2691 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1300 € |
| Varad kokku | 13 880 € | 10 141 € | 6769 € | 2691 € |
| sh käibevarad | 12 941 € | 8865 € | 5679 € | 2691 € |
| sh raha | 12 441 € | — | — | 2681 € |
| Omakapital | 13 880 € | 10 141 € | 6769 € | 2691 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 67,9 % | 56,6 % | 83,9 % | 52,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.