Registrikaart · Äriregistri kanne 16406431
BACIO OÜ
- Registrikood16406431
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 202316
- Müügitulu 2023728 731 €
- KMKR numberEE102449488
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- BACIO OÜ
- Registrikood
- 16406431
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.12.2021
- KMKR number
- EE102449488
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 63/4
- Aadress kehtib alates
- 30.12.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Oleg Burdeinõi | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Aleksandr Davidjuk | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Davidjuk | Juhatuse liige | 30.12.2021 |
| Oleg Burdeinõi | Juhatuse liige | 30.12.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Davidjuk | otsene osalus | 30.12.2021 |
| Oleg Burdeinõi | otsene osalus | 30.12.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 | |
| Müügitulu | 728 731 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 540 920 € → 728 731 € | +10,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56101 | Restoranid jm toitlustuskohad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranid jm toitlustuskohad teenis ettevõte 2023. aastal 728 731 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 728 731 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 540 920 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 29.04.2022 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 728 731 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 728 731 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 16 |
| 2022 | 15 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 728 731 € | 540 920 € |
| Ärikasum | −38 279 € | −282 184 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −38 279 € | −282 184 € |
| Aruandeaasta kasum | −38 279 € | −282 184 € |
| Tööjõukulud | 258 033 € | 297 881 € |
| Põhivarade kulum | 51 108 € | 37 832 € |
| Varad kokku | 353 152 € | 255 459 € |
| sh käibevarad | 200 988 € | 52 187 € |
| sh põhivarad | 152 164 € | 203 272 € |
| sh raha | 150 087 € | 23 992 € |
| Omakapital | −317 963 € | −279 684 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −282 184 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 63 115 € | 95 143 € |
| Pikaajalised kohustised | 608 000 € | 440 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 15 |
| Ärikasum enne kulumit | 12 829 € | −244 352 € |
| Aruanne esitatud | 28.06.2024 | 18.03.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | −90,0 % | −109,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,3 % | −52,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.