Registrikaart · Äriregistri kanne 16419882
Restoran 365 OÜ
- Registrikood16419882
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20233
- Müügitulu 2023986 114 €
- KMKR numberEE102462287
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 75 679 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Restoran 365 OÜ
- Registrikood
- 16419882
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.01.2022
- KMKR number
- EE102462287
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Sõbra tn 58
- Aadress kehtib alates
- 06.02.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| APW Varahaldus OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Lembit Eespäev | Juhatuse liige | 24.08.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Lembit Eespäev | kaudne osalus | 05.02.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 986 114 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 126 716 € → 986 114 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 75 679 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725067845
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56101 | Restoranid jm toitlustuskohad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranid jm toitlustuskohad teenis ettevõte 2023. aastal 986 114 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 986 114 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 126 716 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 01.02.2024 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 3 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 986 114 € | 126 716 € |
| Ärikasum | 9964 € | 1217 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 840 € | 4295 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 840 € | 4295 € |
| Tööjõukulud | 50 158 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 394 € | — |
| Varad kokku | 445 822 € | 48 919 € |
| sh käibevarad | 443 317 € | 12 975 € |
| sh põhivarad | 2505 € | 35 944 € |
| sh raha | 123 113 € | 60,00 € |
| Omakapital | 17 635 € | 6795 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4295 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 158 187 € | 42 124 € |
| Pikaajalised kohustised | 270 000 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 10 358 € | — |
| Aruanne esitatud | 12.08.2024 | 17.11.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,0 % | 13,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,1 % | 3,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 75 679 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.