BHU Development OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16424274
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202429 924 €
Üldandmed
- Ärinimi
- BHU Development OÜ
- Registrikood
- 16424274
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.01.2022
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 29 924 € | +9,2 |
| Müügitulu muutus | 16 277 € → 29 924 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +905394702540
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62201 | Arvutialased konsultatsioonid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Arvutialased konsultatsioonid teenis ettevõte 2024. aastal 29 924 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2025 | 29 924 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 16 277 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 17 023 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 924 € | 16 277 € | 17 023 € |
| Ärikasum enne makse | 15 563 € | 2668 € | 1015 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 563 € | 2668 € | 1015 € |
| Tööjõukulud | 13 149 € | 13 084 € | 15 803 € |
| Varad kokku | 19 656 € | 4199 € | 1531 € |
| sh käibevarad | 19 656 € | 4199 € | 1531 € |
| sh raha | — | — | 0,00 € |
| Omakapital | 19 247 € | 3683 € | 1015 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 409 € | 516 € | 516 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,9 % | 87,7 % | 66,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 52,0 % | 16,4 % | 6,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.