Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16425115

Crysphere OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16425115
  • Asutatud2022 (4 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202516 188 €
  • KMKR numberEE102473823
  • Sellel aadressil on registreeritud 145 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

22/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20222023202420252026Asutatud 18.01.2022Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.01.2022 2022, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Crysphere OÜ
Registrikood
16425115
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.01.2022
KMKR number
EE102473823
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti tn 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 22 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg4 aastat registris+10
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu16 188 €+6,8
Müügitulu muutus197 561 € → 16 188 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
63102Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €49 tuh €99 tuh €148 tuh €198 tuh €2022: 86 557 €20222023: 143 743 €20232024: 197 561 €197 561 €20242025: 16 188 €16 188 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 16 188 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus EMTAK 202516 188 €
2024Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus EMTAK 2025197 561 €
2023Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008143 743 €
2022Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 200886 557 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112022: 0020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022
Müügitulu16 188 €197 561 €143 743 €86 557 €
Ärikasum enne makse−910 930 €821 553 €600 574 €−90 189 €
Aruandeaasta kasum−910 930 €821 553 €600 574 €−90 189 €
Varad kokku1 161 233 €1 859 921 €861 188 €91 557 €
sh käibevarad1 153 205 €1 859 921 €861 188 €91 557 €
sh raha1 148 205 €1 854 921 €856 188 €84 752 €
Omakapital425 969 €1 336 938 €515 385 €−85 189 €
sh osa- või aktsiakapital5000 €5000 €5000 €5000 €
Pikaajalised kohustised735 264 €522 983 €345 803 €176 746 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000
Omakapitali osakaal varadest36,7 %71,9 %59,8 %-93,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-5627,2 %415,8 %417,8 %-104,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang