Autoque OÜ
- Registrikood16428154
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202578 014 €
- KMKR numberEE102473360
Üldandmed
- Ärinimi
- Autoque OÜ
- Registrikood
- 16428154
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.01.2022
- KMKR number
- EE102473360
- Aadress
- Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Reiu küla, Pulga tee 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
29/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 78 014 € | +13,1 |
| Müügitulu muutus | 217 539 € → 78 014 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 68 763 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 68 763 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 9251 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 198 771 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 18 768 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 18 497 € |
| 2023 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 2181 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 102 651 € |
| 2022 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 1335 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 78 014 € | 217 539 € | 20 678 € | 103 986 € |
| Ärikasum enne makse | 15 637 € | 719 € | −1491 € | 704 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 637 € | 718 € | −1491 € | 704 € |
| Tööjõukulud | 1185 € | 11 038 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 115 771 € | 144 855 € | 77 168 € | 54 393 € |
| sh käibevarad | 115 652 € | 144 451 € | 76 479 € | 53 419 € |
| sh raha | 1181 € | 64 846 € | 11 284 € | 213 € |
| Omakapital | 18 068 € | 2431 € | 1713 € | 3204 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 97 703 € | 142 424 € | 75 455 € | 51 189 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,6 % | 1,7 % | 2,2 % | 5,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,0 % | 0,3 % | -7,2 % | 0,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.