Registrikaart · Äriregistri kanne 16437420
MediaGrow OÜ
- Registrikood16437420
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024162 819 €
- KMKR numberEE102465048
- Sellel aadressil on registreeritud 2134 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MediaGrow OÜ
- Registrikood
- 16437420
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.02.2022
- KMKR number
- EE102465048
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 5
- Aadress kehtib alates
- 07.02.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Piet Eric Frans ven den Berg | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Giel Maarten Ton Jans | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Giel Maarten Ton Jans | Juhatuse liige | 07.02.2022 |
| Piet Eric Frans Ven Den Berg | Juhatuse liige | 18.07.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Piet Eric Frans ven den Berg | otsene osalus | 11.07.2023 |
| Giel Maarten Ton Jans | otsene osalus | 11.07.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 162 819 € | +16 | |
| Müügitulu muutus | 192 348 € → 162 819 € | -4,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 66199 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid teenis ettevõte 2024. aastal 162 819 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2025 | 162 819 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 192 348 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 162 819 € | 192 348 € | 500 € |
| Ärikasum | 101 682 € | 116 109 € | −511 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 91 496 € | 110 089 € | −511 € |
| Aruandeaasta kasum | 91 496 € | 110 089 € | −511 € |
| Varad kokku | 432 575 € | 243 926 € | 79,00 € |
| sh käibevarad | 432 575 € | 243 926 € | 79,00 € |
| sh raha | 40 186 € | 28 433 € | — |
| Omakapital | 200 948 € | 109 578 € | −511 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 109 452 € | −511 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 231 627 € | 134 348 € | 590 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 02.07.2025 | 06.12.2024 | 14.03.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,5 % | 44,9 % | −646,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 56,2 % | 57,2 % | −102,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.