Registrikaart · Äriregistri kanne 16447468
Axvar Hooldus OÜ
- Registrikood16447468
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202543 111 €
- KMKR numberEE102509506
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Axvar Hooldus OÜ
- Registrikood
- 16447468
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.02.2022
- KMKR number
- EE102509506
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Mätasselja küla, Endriku
- Aadress kehtib alates
- 22.02.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aivar Aksalu | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aivar Aksalu | Juhatuse liige | 22.02.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aivar Aksalu | otsene osalus | 22.02.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 43 111 € | +10,7 | |
| Müügitulu muutus | 39 219 € → 43 111 € | +3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Masinate ja seadmete remont ning hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 43 111 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 43 111 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 39 219 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 34 923 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 26 022 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 43 111 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 43 111 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 111 € | 39 219 € | 34 923 € | 26 022 € |
| Ärikasum | 10 110 € | 13 352 € | 13 552 € | 2157 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 110 € | 13 352 € | 13 552 € | 2157 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 110 € | 13 352 € | 13 552 € | 2157 € |
| Tööjõukulud | 15 506 € | 11 413 € | 12 688 € | 9660 € |
| Põhivarade kulum | 2971 € | 2293 € | 1708 € | 997 € |
| Varad kokku | 45 251 € | 33 493 € | 21 682 € | 20 824 € |
| sh käibevarad | 31 856 € | 19 048 € | 15 845 € | 13 279 € |
| sh põhivarad | 13 395 € | 14 445 € | 5837 € | 7545 € |
| sh raha | 662 € | 2170 € | 1249 € | 986 € |
| Omakapital | 41 671 € | 31 561 € | 18 209 € | 4657 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 29 061 € | 15 709 € | 2157 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 3580 € | 1932 € | 3473 € | 16 167 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 13 081 € | 15 645 € | 15 260 € | 3154 € |
| Aruanne esitatud | 06.04.2026 | 31.03.2025 | 26.04.2024 | 17.05.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,1 % | 94,2 % | 84,0 % | 22,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,5 % | 34,0 % | 38,8 % | 8,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.