Registrikaart · Äriregistri kanne 16452974
Otemanu OÜ
- Registrikood16452974
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025709 264 €
- KMKR numberEE102474068
- Sellel aadressil on registreeritud 137 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Otemanu OÜ
- Registrikood
- 16452974
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.03.2022
- KMKR number
- EE102474068
- Osa- või aktsiakapital
- 3000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Karu tn 14-8
- Aadress kehtib alates
- 06.03.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Daria Zhigalova | 100 % · 3000 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Daria Zhigalova | Juhatuse liige | 02.03.2022 |
| Aleksei Yurievich Smolianov | Juhatuse liige | 11.01.2023 |
| Sowana OÜ | Kontaktisik | 06.03.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Daria Zhigalova | otsene osalus | 25.01.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 709 264 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 382 346 € → 709 264 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46861 | Muude vahetoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude vahetoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 709 264 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 709 264 € |
| 2024 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 382 346 € |
| 2023 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 217 214 € |
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 60 780 € |
| 2022 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 418 928 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 181 255 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 709 264 € | 382 346 € | 277 994 € | 600 183 € |
| Ärikasum | 24 534 € | 49 426 € | 17 063 € | 55 009 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8674 € | 51 277 € | 17 256 € | 55 009 € |
| Aruandeaasta kasum | 8674 € | 50 153 € | 15 906 € | 55 009 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 761 804 € | 308 327 € | 312 264 € | 70 009 € |
| sh käibevarad | 761 804 € | 308 327 € | 312 264 € | 70 009 € |
| sh raha | 126 221 € | 13 106 € | 7737 € | 1400 € |
| Omakapital | 119 215 € | 110 541 € | 65 515 € | 55 009 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 110 541 € | 60 388 € | 49 609 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 642 589 € | 197 786 € | 246 749 € | 15 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 28.05.2025 | 21.03.2024 | 23.06.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,6 % | 35,9 % | 21,0 % | 78,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,2 % | 13,1 % | 5,7 % | 9,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.