Registrikaart · Äriregistri kanne 16464109
Newint OÜ
- Registrikood16464109
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202546 120 €
- KMKR numberEE102504527
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Newint OÜ
- Registrikood
- 16464109
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.03.2022
- KMKR number
- EE102504527
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Pavel Konan | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.10.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Pavel Konan | Juhatuse liige | 03.10.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Pavel Konan | otsene osalus | 29.03.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 26 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 46 120 € | +11 | |
| Müügitulu muutus | 154 679 € → 46 120 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 46 120 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 46 120 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 154 679 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 300 326 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 178 005 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 120 € | 154 679 € | 300 326 € | 178 005 € |
| Ärikasum | −19 307 € | −148 939 € | 59 052 € | 110 890 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −19 181 € | −148 861 € | 58 477 € | 110 394 € |
| Aruandeaasta kasum | −19 181 € | −148 861 € | 58 477 € | 110 394 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1051 € | 21 437 € | 169 213 € | 114 717 € |
| sh käibevarad | 1051 € | 21 437 € | 169 213 € | 114 717 € |
| sh raha | 121 € | 15 738 € | 73 614 € | 76 794 € |
| Omakapital | 830 € | 20 011 € | 168 871 € | 110 394 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 20 011 € | 168 871 € | 110 394 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 221 € | 1426 € | 342 € | 4323 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 12.06.2026 | 05.03.2025 | 10.05.2024 | 31.05.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,0 % | 93,3 % | 99,8 % | 96,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −41,6 % | −96,2 % | 19,5 % | 62,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.