Atlasingo Software OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 710 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16469549
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202546 107 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Atlasingo Software OÜ
- Registrikood
- 16469549
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.03.2022
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
42/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 46 107 € | +11 |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 46 107 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58291 | Muu tarkvara kirjastamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 46 107 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 46 107 € |
| 2024 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 192 111 € |
| 2022 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 132 229 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 107 € | 0,00 € | 192 111 € | 132 229 € |
| Ärikasum enne makse | 1420 € | −93 581 € | 105 357 € | 10 997 € |
| Aruandeaasta kasum | 1420 € | −95 575 € | 103 158 € | 10 997 € |
| Tööjõukulud | 26 019 € | 31 841 € | 56 793 € | 120 484 € |
| Varad kokku | 4772 € | 3282 € | 111 801 € | 13 516 € |
| sh käibevarad | 4772 € | 3282 € | 111 801 € | 13 516 € |
| sh raha | 4772 € | 3282 € | 10 510 € | 13 516 € |
| Omakapital | 4702 € | 3282 € | 107 857 € | 13 497 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 70,00 € | 0,00 € | 3944 € | 19,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,5 % | 100,0 % | 96,5 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,1 % | — | 53,7 % | 8,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.