Registrikaart · Äriregistri kanne 16473634
OÜ Tondi Agro
- Registrikood16473634
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202545 756 €
- KMKR numberEE102481857
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Tondi Agro
- Registrikood
- 16473634
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.04.2022
- KMKR number
- EE102481857
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Konguta küla, Tondi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 45 756 € | +10,9 | |
| Müügitulu muutus | 102 088 € → 45 756 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
| 01631 | Saagikoristusjärgsed tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 28 030 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 28 030 € |
| 2025 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2025 | 17 726 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 98 524 € |
| 2024 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2025 | 3564 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 105 138 € |
| 2023 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008 | 5170 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 73 007 € |
| 2022 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008 | 7720 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 45 756 € | 102 088 € | 110 308 € | 80 727 € |
| Ärikasum enne makse | −30 874 € | 33 946 € | −51 905 € | 73 603 € |
| Aruandeaasta kasum | −30 874 € | 33 946 € | −51 905 € | 73 603 € |
| Tööjõukulud | 34 996 € | 35 465 € | 27 423 € | 8278 € |
| Varad kokku | 163 686 € | 170 483 € | 42 592 € | 84 201 € |
| sh käibevarad | 35 308 € | 33 510 € | 30 459 € | 70 668 € |
| sh raha | 9295 € | 30 127 € | 18 124 € | 27 975 € |
| Omakapital | 22 970 € | 55 644 € | 21 698 € | 73 603 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 87 716 € | 34 825 € | 20 894 € | 10 598 € |
| Pikaajalised kohustised | 53 000 € | 80 014 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,0 % | 32,6 % | 50,9 % | 87,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −67,5 % | 33,3 % | −47,1 % | 91,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.