Registrikaart · Äriregistri kanne 16480278
Smart IT Systems OÜ
- Registrikood16480278
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025180 032 €
- KMKR numberEE102499425
- Sellel aadressil on registreeritud 268 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Smart IT Systems OÜ
- Registrikood
- 16480278
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.04.2022
- KMKR number
- EE102499425
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kaupmehe tn 7-120
- Aadress kehtib alates
- 13.04.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Vladyslav Zverzhkivskyi | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Vladyslav Zverzhkivskyi | Juhatuse liige | 13.04.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Vladyslav Zverzhkivskyi | otsene osalus | 19.05.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 180 032 € | +16,4 | |
| Müügitulu muutus | 119 128 € → 180 032 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 180 032 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 180 032 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 119 128 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 126 811 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 50 361 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 180 032 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Araabia Ühendemiraadid | 39 540 € |
| Šveits | 38 274 € |
| Malta | 33 276 € |
| Hongkong | 26 548 € |
| Ungari | 21 610 € |
| Ameerika Ühendriigid | 7140 € |
| Rootsi | 6050 € |
| Poola | 4196 € |
| Suurbritannia | 3398 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 180 032 € | 119 128 € | 126 811 € | 50 361 € |
| Ärikasum | 27 063 € | 11 799 € | 29 255 € | 8124 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 25 351 € | 9825 € | 31 989 € | 8124 € |
| Aruandeaasta kasum | 25 351 € | 9825 € | 31 989 € | 8124 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 105 143 € | 49 938 € | 40 113 € | 14 915 € |
| sh käibevarad | 105 143 € | 49 938 € | 40 113 € | 14 915 € |
| sh raha | 83 885 € | 28 970 € | 29 974 € | — |
| Omakapital | 75 289 € | 49 938 € | 40 113 € | 8123 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 49 938 € | 40 113 € | 8124 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 29 854 € | 0,00 € | 0,00 € | 6792 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 09.02.2026 | 04.02.2025 | 12.02.2024 | 27.06.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,6 % | 100,0 % | 100,0 % | 54,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 14,1 % | 8,2 % | 25,2 % | 16,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.