Cettus OÜ
- Registrikood16493915
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 202516
- Müügitulu 2025957 106 €
- KMKR numberEE102493955
Üldandmed
- Ärinimi
- Cettus OÜ
- Registrikood
- 16493915
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.05.2022
- KMKR number
- EE102493955
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Kangelaste prospekt 24-40
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
81/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 |
| Müügitulu | 957 106 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 523 576 € → 957 106 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 957 106 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 957 106 € |
| 2024 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 523 576 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 387 389 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 190 038 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 16 |
| 2024 | 14 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 957 106 € | 523 576 € | 387 389 € | 190 038 € |
| Ärikasum enne makse | 56 650 € | 90 423 € | 41 040 € | 24 625 € |
| Aruandeaasta kasum | 56 650 € | 90 423 € | 41 040 € | 24 625 € |
| Tööjõukulud | 323 322 € | 276 265 € | 137 093 € | — |
| Varad kokku | 501 076 € | 249 155 € | 120 833 € | 57 227 € |
| sh käibevarad | 440 362 € | 199 650 € | 120 833 € | 54 727 € |
| sh raha | 58 962 € | 11 311 € | 37 555 € | 2409 € |
| Omakapital | 216 349 € | 161 699 € | 65 492 € | 27 125 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 243 217 € | 87 456 € | 55 341 € | 30 102 € |
| Pikaajalised kohustised | 41 510 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 14 | 10 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,2 % | 64,9 % | 54,2 % | 47,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,9 % | 17,3 % | 10,6 % | 13,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.