Registrikaart · Äriregistri kanne 16495280
Terroir wines OÜ
- Registrikood16495280
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025910 507 €
- KMKR numberEE102503094
- Sellel aadressil on registreeritud 173 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Terroir wines OÜ
- Registrikood
- 16495280
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.05.2022
- KMKR number
- EE102503094
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7-634
- Aadress kehtib alates
- 06.05.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Anastasiia Lambutska | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Anastasiia Lambutska | Juhatuse liige | 06.05.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Anastasiia Lambutska | otsene osalus | 08.05.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 910 507 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 347 732 € → 910 507 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+380962558606
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46341 | Alkohoolsete jookide hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Alkohoolsete jookide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 910 507 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 910 507 € |
| 2024 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 347 732 € |
| 2023 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 409 440 € |
| 2022 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 37 285 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 20.09.2022 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 04.10.2022 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 910 507 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Prantsusmaa | 881 052 € |
| Küpros | 8925 € |
| Saksamaa | 7515 € |
| Itaalia | 6412 € |
| Poola | 3845 € |
| Austria | 2758 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 910 507 € | 347 732 € | 409 440 € | 37 285 € |
| Ärikasum | 73 183 € | −43 807 € | 38 512 € | −21 090 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 48 163 € | −47 639 € | 37 010 € | −21 090 € |
| Aruandeaasta kasum | 48 163 € | −47 639 € | 37 010 € | −21 090 € |
| Tööjõukulud | 5600 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 898 668 € | 1 412 614 € | 756 594 € | 8783 € |
| sh käibevarad | 898 668 € | 1 412 614 € | 756 594 € | 8783 € |
| sh raha | 883 € | 4606 € | 29 157 € | 6,00 € |
| Omakapital | 16 444 € | −31 719 € | 15 920 € | −21 090 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −31 719 € | 15 920 € | −21 090 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 187 201 € | 658 539 € | 13 068 € | 29 873 € |
| Pikaajalised kohustised | 695 023 € | 785 794 € | 727 606 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 26.06.2025 | 26.09.2024 | 10.03.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,8 % | −2,2 % | 2,1 % | −240,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,3 % | −13,7 % | 9,0 % | −56,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.