SustainPro OÜ
- Registrikood16501862
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202556 935 €
- KMKR numberEE102632774
Üldandmed
- Ärinimi
- SustainPro OÜ
- Registrikood
- 16501862
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.05.2022
- KMKR number
- EE102632774
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Noole tee 16-3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
42/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 56 935 € | +11,8 |
| Müügitulu muutus | 58 875 € → 56 935 € | -1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 56 935 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 56 935 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 58 875 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 32 360 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 56 935 € | 58 875 € | 32 360 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 6917 € | 2341 € | 3507 € | — |
| Aruandeaasta kasum | 6917 € | 2341 € | 3507 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 12 455 € | 13 201 € | 10 023 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 13 843 € | 8717 € | 16 562 € | — |
| sh käibevarad | 13 843 € | 8717 € | 16 562 € | — |
| sh raha | 12 231 € | 8717 € | 5435 € | — |
| Omakapital | 10 165 € | 5548 € | 3507 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3678 € | 3169 € | 13 055 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,4 % | 63,6 % | 21,2 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 12,1 % | 4,0 % | 10,8 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.