Registrikaart · Äriregistri kanne 16505541
KO CONSTRUCT OÜ
- Registrikood16505541
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20263
- Müügitulu 202524 918 €
- KMKR numberEE102633809
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KO CONSTRUCT OÜ
- Registrikood
- 16505541
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.05.2022
- KMKR number
- EE102633809
- Osa- või aktsiakapital
- 2502 €
- Majandusaasta
- 01.02 — 31.01
- Aadress
- Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Uus tn 6-37
- Aadress kehtib alates
- 23.05.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Reigo Koosapoeg | 33,33 % · 834 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Üllar Koosapoeg | 33,33 % · 834 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Reimo Koosapoeg | 33,33 % · 834 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Üllar Koosapoeg | Juhatuse liige | 23.05.2022 |
| Reimo Koosapoeg | Juhatuse liige | 23.05.2022 |
| Reigo Koosapoeg | Juhatuse liige | 23.05.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Reimo Koosapoeg | otsene osalus | 23.05.2022 |
| Reigo Koosapoeg | otsene osalus | 23.05.2022 |
| Üllar Koosapoeg | otsene osalus | 23.05.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 27 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 24 918 € | +8,5 | |
| Müügitulu muutus | 158 098 € → 24 918 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 24 918 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 24 918 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 158 098 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 56 072 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 575 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 24 918 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 24 918 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2026 | 3 |
| 2025 | 3 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 918 € | 158 098 € | 56 072 € | 575 € |
| Ärikasum | −2304 € | 2549 € | 1323 € | −326 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2304 € | 2549 € | 1323 € | −326 € |
| Aruandeaasta kasum | −2304 € | 2549 € | 1323 € | −326 € |
| Tööjõukulud | 5106 € | 63 603 € | 11 085 € | 901 € |
| Varad kokku | 1870 € | 6560 € | 2440 € | 2,00 € |
| sh käibevarad | 1870 € | 6560 € | 2440 € | 2,00 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| sh raha | 30,00 € | 5370 € | 1232 € | — |
| Omakapital | 1870 € | 3874 € | 1325 € | 2,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2502 € | 2502 € | 2502 € | 2502 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 3546 € | 997 € | −326 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 2686 € | 1115 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 27.03.2026 | 12.08.2025 | 01.08.2024 | 07.08.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 59,1 % | 54,3 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −9,2 % | 1,6 % | 2,4 % | −56,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.