Registrikaart · Äriregistri kanne 16507014
ContAdGO OÜ
- Registrikood16507014
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025165 049 €
- Sellel aadressil on registreeritud 735 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 02.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- ContAdGO OÜ
- Registrikood
- 16507014
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.05.2022
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
- Aadress kehtib alates
- 25.05.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ahmet Durmuşoğlu | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Emre Güzeldal | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ahmet Durmuşoğlu | Juhatuse liige | 25.05.2022 |
| Emre Güzeldal | Juhatuse liige | 25.05.2022 |
| JusTrust OÜ | Kontaktisik | 24.09.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Emre Güzeldal | otsene osalus | 25.05.2022 |
| Ahmet Durmuşoğlu | otsene osalus | 25.05.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 165 049 € | +16,1 | |
| Müügitulu muutus | 55 632 € → 165 049 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 165 049 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 165 049 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 55 632 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 281 858 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 265 849 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (4 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 165 049 € | 55 632 € | 281 858 € | 265 849 € |
| Ärikasum | 24 188 € | −114 196 € | 124 041 € | 140 097 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 23 914 € | −114 316 € | 124 041 € | 142 557 € |
| Aruandeaasta kasum | 22 814 € | −114 316 € | 124 041 € | 142 557 € |
| Tööjõukulud | 110 383 € | 75 192 € | 94 039 € | 100 000 € |
| Varad kokku | 174 797 € | 154 782 € | 266 598 € | 142 898 € |
| sh käibevarad | 174 797 € | 154 782 € | 266 598 € | 142 898 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| sh raha | 165 232 € | 154 396 € | 263 743 € | 130 645 € |
| Omakapital | 173 697 € | 154 782 € | 266 598 € | 142 557 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 148 383 € | 266 598 € | 142 557 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 1100 € | 0,00 € | 0,00 € | 341 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 08.05.2026 | 06.07.2025 | 04.07.2024 | 04.02.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,8 % | −205,5 % | 44,0 % | 53,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 02.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 02.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.