Turundusinfo

ResQ Club OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood16507103
  • Asutatud2022 (4 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 2025282 284 €
  • KMKR numberEE102616978

Üldandmed

Ärinimi
ResQ Club OÜ
Registrikood
16507103
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.05.2022
KMKR number
EE102616978
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

67/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg4 aastat registris+10
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu282 284 €+18,2
Müügitulu muutus183 486 € → 282 284 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2022: 0,00 €2023: 143 607 €2024: 183 486 €2025: 282 284 €282 284 €2022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 282 284 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025282 284 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025183 486 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008143 607 €
2022Programmeerimine EMTAK 20080,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2022: 22023: 32024: 32025: 442022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20243
20233
20222

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022
Müügitulu282 284 €183 486 €143 607 €0,00 €
Ärikasum enne makse−6,00 €−3146 €−16 417 €−78 894 €
Aruandeaasta kasum−6,00 €−3146 €−16 417 €−78 894 €
Tööjõukulud202 088 €142 697 €105 423 €41 560 €
Varad kokku21 915 €26 379 €153 410 €11 385 €
sh käibevarad21 846 €26 228 €153 176 €11 069 €
sh raha13 532 €1668 €8054 €8095 €
Omakapital4788 €4794 €−87 060 €−76 394 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised17 127 €21 585 €240 470 €77 779 €
Pikaajalised kohustised0,00 €10 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4332
Omakapitali osakaal varadest21,8 %18,2 %-56,7 %-671,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-0,0 %-1,7 %-11,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang