TUGERES OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 61 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16507347
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025106 136 €
- KMKR numberEE102499344
Üldandmed
- Ärinimi
- TUGERES OÜ
- Registrikood
- 16507347
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.05.2022
- KMKR number
- EE102499344
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 106 136 € | +14,3 |
| Müügitulu muutus | 1 856 570 € → 106 136 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725035190
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 66111 | Finantsturgude haldamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 106 109 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 106 109 € |
| 2025 | Finantsturgude haldamine EMTAK 2025 | 27,00 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1 850 469 € |
| 2024 | Finantsturgude haldamine EMTAK 2025 | 6101 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 489 333 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 106 136 € | 1 856 570 € | 489 333 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 2131 € | 18 778 € | −10 956 € | −6672 € |
| Aruandeaasta kasum | 2131 € | 18 778 € | −10 956 € | −6672 € |
| Tööjõukulud | 15 271 € | 13 869 € | 12 184 € | 5436 € |
| Varad kokku | 1 235 645 € | 636 747 € | 438 981 € | 747 137 € |
| sh käibevarad | 1 234 177 € | 635 939 € | 438 495 € | 746 603 € |
| sh raha | 1 091 503 € | 635 563 € | 277 381 € | — |
| Omakapital | 13 281 € | 11 150 € | −7628 € | −4172 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 222 364 € | 625 597 € | 446 609 € | 751 309 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,1 % | 1,8 % | -1,7 % | -0,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,0 % | 1,0 % | -2,2 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.