Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16508108

RNO Haldus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16508108
  • Asutatud2022 (4 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 202435 312 €

Usaldusväärsuse indeks

41/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20222023202420252026Asutatud 26.05.2022Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 26.05.2022 2022, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RNO Haldus OÜ
Registrikood
16508108
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.05.2022
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Saku vald, Saku alevik, Kannikese tn 4-21
Aadress kehtib alates
11.04.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Argo Zirk100 % · 2500 €Ainuomand11.04.2024

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Argo ZirkJuhatuse liige11.04.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Argo Zirkotsene osalus11.04.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg4 aastat registris+10
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu35 312 €+9,9
Müügitulu muutus35 439 € → 35 312 €-0,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
93111Spordiehitiste käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8860 €18 tuh €27 tuh €35 tuh €202235 439 €202335 312 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Spordiehitiste käitus teenis ettevõte 2024. aastal 35 312 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Spordiehitiste käitus EMTAK 202535 312 €
2023Spordiehitiste käitus EMTAK 200835 439 €
2022Spordiehitiste käitus EMTAK 200816 585 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011112022202312024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022
Müügitulu35 312 €35 439 €16 585 €
Ärikasum−1318 €−2052 €8432 €
Kasum enne tulumaksustamist−1318 €−2052 €8432 €
Aruandeaasta kasum−1318 €−2052 €8432 €
Tööjõukulud6575 €9164 €3521 €
Varad kokku7107 €9232 €9805 €
sh käibevarad7107 €9232 €9805 €
sh raha3287 €
Omakapital5062 €6381 €8432 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum6380 €8432 €0,00 €
Lühiajalised kohustised2045 €2851 €1373 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111
Aruanne esitatud30.06.202523.04.202403.04.2024
Omakapitali osakaal varadest71,2 %69,1 %86,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−3,7 %−5,8 %50,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang