Insaider OÜ
- Registrikood16509773
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20255436 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Insaider OÜ
- Registrikood
- 16509773
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.05.2022
- KMKR number
- —
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Ubja küla, Silmu tee 2-16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 5436 € | +2,4 |
| Müügitulu muutus | 975 € → 5436 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256954670
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
| 43241 | Muud ehituspaigaldustööd | |
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 2576 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 2576 € |
| 2025 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2025 | 2360 € |
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 500 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 675 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 300 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 4500 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 1520 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 764 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 10 480 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5436 € | 975 € | 6784 € | 10 480 € |
| Ärikasum enne makse | 72,00 € | −1259 € | 4028 € | −1530 € |
| Aruandeaasta kasum | 72,00 € | −1259 € | 4028 € | −1530 € |
| Tööjõukulud | 3269 € | 1098 € | 983 € | 5469 € |
| Varad kokku | 4104 € | 4025 € | 5013 € | 2106 € |
| sh käibevarad | 4104 € | 4025 € | 5013 € | 2106 € |
| sh raha | 452 € | 2214 € | — | — |
| Omakapital | 3811 € | 3739 € | 4998 € | 970 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 293 € | 286 € | 15,00 € | 1136 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,9 % | 92,9 % | 99,7 % | 46,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,3 % | -129,1 % | 59,4 % | -14,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.