MRtool OÜ
- Registrikood16515249
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202572 788 €
- KMKR numberEE102503557
Üldandmed
- Ärinimi
- MRtool OÜ
- Registrikood
- 16515249
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.06.2022
- KMKR number
- EE102503557
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Hansa tee 1-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 72 788 € | +12,8 |
| Müügitulu muutus | 59 306 € → 72 788 € | +6,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | Põhitegevusala |
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 54 878 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 54 878 € |
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 17 910 € |
| 2024 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 31 594 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 27 712 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 23 062 € |
| 2023 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 6426 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 17 860 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 72 788 € | 59 306 € | 29 489 € | 17 860 € |
| Ärikasum enne makse | 18 918 € | −6732 € | 16 649 € | 14 013 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 918 € | −6732 € | 16 649 € | 14 013 € |
| Tööjõukulud | 18 586 € | 4730 € | 679 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 47 488 € | 27 951 € | 33 767 € | 14 768 € |
| sh käibevarad | 43 806 € | 27 939 € | 10 966 € | 14 768 € |
| sh raha | 38 125 € | 11 773 € | — | — |
| Omakapital | 45 721 € | 26 428 € | 33 162 € | 14 014 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1767 € | 1523 € | 605 € | 754 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,3 % | 94,6 % | 98,2 % | 94,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 26,0 % | -11,4 % | 56,5 % | 78,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.