Registrikaart · Äriregistri kanne 16523527
PLisa Investments OÜ
- Registrikood16523527
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254200 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- PLisa Investments OÜ
- Registrikood
- 16523527
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.06.2022
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Pääsusaba tn 6
- Aadress kehtib alates
- 21.06.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Olga Dubovitskaya | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Pavel Podkorytov | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Pavel Podkorytov | Juhatuse liige | 21.06.2022 |
| Olga Dubovitskaya | Juhatuse liige | 21.06.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Olga Dubovitskaya | otsene osalus | 21.06.2022 |
| Pavel Podkorytov | otsene osalus | 21.06.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 19 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4200 € | +1,4 | |
| Müügitulu muutus | 7040 € → 4200 € | -12,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 4200 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 4200 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 7040 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 8640 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 4380 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4200 € | 7040 € | 8640 € | 4380 € |
| Ärikasum | −2046 € | 10 177 € | 8095 € | 4372 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 654 € | 31 264 € | 25 953 € | 4440 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 654 € | 28 264 € | 25 953 € | 4440 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 415 € | 415 € | — | — |
| Varad kokku | 641 414 € | 622 817 € | 599 108 € | 296 309 € |
| sh käibevarad | 458 588 € | 192 371 € | 122 771 € | 296 309 € |
| sh põhivarad | 182 826 € | 430 446 € | 476 337 € | — |
| sh raha | 46 152 € | 8075 € | 9106 € | 121 068 € |
| Omakapital | 68 811 € | 49 157 € | 30 393 € | 4440 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 46 657 € | 18 393 € | 4440 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 4675 € | 38 132 € | 7756 € | 180 856 € |
| Pikaajalised kohustised | 567 928 € | 535 528 € | 560 959 € | 111 013 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −1631 € | 10 592 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 02.07.2026 | 02.07.2025 | 30.06.2024 | 21.12.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,7 % | 7,9 % | 5,1 % | 1,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 468,0 % | 401,5 % | 300,4 % | 101,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.