Registrikaart · Äriregistri kanne 16526276
Tamsec ehitus OÜ
- Registrikood16526276
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025116 819 €
- KMKR numberEE102522004
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3238 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tamsec ehitus OÜ
- Registrikood
- 16526276
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.06.2022
- KMKR number
- EE102522004
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Kehtna vald, Kaerepere alevik, Staadioni tn 12-3
- Aadress kehtib alates
- 29.06.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Margus Tamsalu | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Margus Tamsalu | Juhatuse liige | 29.06.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Margus Tamsalu | otsene osalus | 29.06.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 116 819 € | +14,7 | |
| Müügitulu muutus | 97 043 € → 116 819 € | +6,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 3238 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253285895
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 116 819 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 116 819 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 97 043 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 71 222 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 60 036 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 116 819 € | 97 043 € | 71 222 € | 60 036 € |
| Ärikasum | 5528 € | 10 982 € | −5629 € | 9553 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3821 € | 8835 € | −6842 € | 9553 € |
| Aruandeaasta kasum | 3821 € | 8835 € | −6842 € | 9553 € |
| Tööjõukulud | 44 545 € | 33 929 € | 23 106 € | 25 631 € |
| Põhivarade kulum | 2808 € | 1792 € | 767 € | 299 € |
| Varad kokku | 36 426 € | 30 568 € | 12 672 € | 20 546 € |
| sh käibevarad | 25 501 € | 20 334 € | 4446 € | 12 928 € |
| sh põhivarad | 10 925 € | 10 234 € | 8226 € | 7618 € |
| sh raha | 10 674 € | 8461 € | 335 € | 2592 € |
| Omakapital | 15 367 € | 11 546 € | 2711 € | 9553 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 11 546 € | 2711 € | 9553 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 21 059 € | 19 022 € | 6061 € | 10 993 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 3900 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 8336 € | 12 774 € | −4862 € | 9852 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 29.06.2025 | 21.07.2024 | 29.06.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,2 % | 37,8 % | 21,4 % | 46,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,3 % | 9,1 % | −9,6 % | 15,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3238 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.