Registrikaart · Äriregistri kanne 16535298
N-340 OÜ
- Registrikood16535298
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024115 600 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- N-340 OÜ
- Registrikood
- 16535298
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.07.2022
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 122-26
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 115 600 € | +14,6 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 115 600 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 115 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 115 600 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 115 604 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 115 604 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 118 104 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 118 104 € | 2500 € |
| sh raha | 118 104 € | — |
| Omakapital | 118 104 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 100,0 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.