LaurensCoding OÜ
- Registrikood16536100
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202497 123 €
Üldandmed
- Ärinimi
- LaurensCoding OÜ
- Registrikood
- 16536100
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.07.2022
- KMKR number
- —
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
38/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 97 123 € | +13,9 |
| Müügitulu muutus | 127 498 € → 97 123 € | -7,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62201 | Arvutialased konsultatsioonid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Arvutialased konsultatsioonid teenis ettevõte 2024. aastal 97 123 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2025 | 97 123 € |
| 2023 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 127 498 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 97 123 € | 127 498 € |
| Ärikasum enne makse | 29 858 € | 107 891 € |
| Aruandeaasta kasum | 29 858 € | 107 891 € |
| Tööjõukulud | 70 300 € | 18 000 € |
| Varad kokku | 138 225 € | 107 941 € |
| sh käibevarad | 137 369 € | 106 799 € |
| sh raha | 4014 € | 30 453 € |
| Omakapital | 137 749 € | 107 891 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 476 € | 50,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 30,7 % | 84,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.