Enokeno OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 374 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16538925
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202581 176 €
- KMKR numberEE102519664
Üldandmed
- Ärinimi
- Enokeno OÜ
- Registrikood
- 16538925
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.07.2022
- KMKR number
- EE102519664
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 2a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 81 176 € | +13,2 |
| Müügitulu muutus | 64 919 € → 81 176 € | +7,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +36304886635
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 81 176 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 81 176 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 64 919 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 63 723 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 81 176 € | 64 919 € | 63 723 € |
| Ärikasum enne makse | 63 956 € | 53 425 € | 10 501 € |
| Aruandeaasta kasum | 52 674 € | 50 925 € | 10 501 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 20 638 € |
| Varad kokku | 68 168 € | 54 883 € | 11 418 € |
| sh käibevarad | 68 168 € | 54 883 € | 11 418 € |
| sh raha | 60 939 € | 47 770 € | 11 351 € |
| Omakapital | 66 600 € | 53 926 € | 10 501 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1568 € | 957 € | 917 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,7 % | 98,3 % | 92,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 64,9 % | 78,4 % | 16,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.