Nutritraining OÜ
- Registrikood16545990
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202514 627 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Nutritraining OÜ
- Registrikood
- 16545990
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.08.2022
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Päevalille tn 10-54
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
32/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 14 627 € | +6,4 |
| Müügitulu muutus | 18 222 € → 14 627 € | -5,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86992 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata tervishoiualad teenis ettevõte 2025. aastal 14 627 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 14 627 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 18 222 € |
| 2023 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 26 004 € |
| 2022 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 14 928 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 627 € | 18 222 € | 26 004 € | 14 928 € |
| Ärikasum enne makse | 479 € | 5381 € | 7067 € | 5988 € |
| Aruandeaasta kasum | 56,00 € | 4014 € | 5617 € | 5988 € |
| Tööjõukulud | 1148 € | 2217 € | 2298 € | 564 € |
| Varad kokku | 8446 € | 7824 € | 9298 € | 7136 € |
| sh käibevarad | 8446 € | 7824 € | 9298 € | 7136 € |
| Omakapital | 5274 € | 6718 € | 8304 € | 5987 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3172 € | 1106 € | 994 € | 1149 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,4 % | 85,9 % | 89,3 % | 83,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | 22,0 % | 21,6 % | 40,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.