Registrikaart · Äriregistri kanne 16547456
Workveits OÜ
- Registrikood16547456
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025662 345 €
- KMKR numberEE102521380
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Workveits OÜ
- Registrikood
- 16547456
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.08.2022
- KMKR number
- EE102521380
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Sambla tn 23
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 662 345 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 435 234 € → 662 345 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 662 345 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 662 345 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 435 234 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 156 731 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 662 345 € | 435 234 € | 156 731 € |
| Ärikasum enne makse | 8188 € | 50 969 € | 2142 € |
| Aruandeaasta kasum | 8188 € | 50 902 € | 2142 € |
| Tööjõukulud | 229 183 € | 132 402 € | 23 930 € |
| Varad kokku | 127 008 € | 92 704 € | 19 705 € |
| sh käibevarad | 87 361 € | 72 994 € | 12 084 € |
| sh raha | 10 246 € | 10 357 € | 2671 € |
| Omakapital | 57 630 € | 53 402 € | 4283 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 55 991 € | 39 302 € | 15 422 € |
| Pikaajalised kohustised | 13 387 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 10 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,4 % | 57,6 % | 21,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,2 % | 11,7 % | 1,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.