OÜ WorkForce INT
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 678 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16548757
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202531 289 €
- KMKR numberEE102588844
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ WorkForce INT
- Registrikood
- 16548757
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.08.2022
- KMKR number
- EE102588844
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Läti küla, Unipiha tee 40
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
17/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 31 289 € | +9,4 |
| Müügitulu muutus | 28 641 € → 31 289 € | +2,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 678 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 31 289 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 31 289 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 28 641 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 26 389 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 7305 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 289 € | 28 641 € | 26 389 € | 7305 € |
| Ärikasum enne makse | 7880 € | 5371 € | −3524 € | 500 € |
| Aruandeaasta kasum | 7880 € | 5371 € | −3524 € | 500 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 4735 € | 1258 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 56 020 € | 52 605 € | 50 783 € | 3591 € |
| sh käibevarad | 30 574 € | 34 109 € | 17 818 € | 3591 € |
| sh raha | 1424 € | 10 203 € | — | — |
| Omakapital | 9293 € | 2502 € | −3024 € | 3000 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 7594 € | 6807 € | 4987 € | 591 € |
| Pikaajalised kohustised | 39 133 € | 43 296 € | 48 820 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 16,6 % | 4,8 % | -6,0 % | 83,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 25,2 % | 18,8 % | -13,4 % | 6,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 678 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.