Registrikaart · Äriregistri kanne 16550033
Ladomar Grupp OÜ
- Registrikood16550033
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025550 600 €
- KMKR numberEE102522583
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ladomar Grupp OÜ
- Registrikood
- 16550033
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.08.2022
- KMKR number
- EE102522583
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Jõgisoo küla, Nõlvaru tee 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 550 600 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 405 000 € → 550 600 € | +10,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 550 600 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 550 600 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 405 000 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 545 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 578 236 € | 413 014 € | 573 317 € |
| Ärikasum enne makse | 12 350 € | 25 620 € | 131 207 € |
| Aruandeaasta kasum | 12 350 € | 25 620 € | 131 207 € |
| Tööjõukulud | 91 781 € | 112 617 € | 58 068 € |
| Varad kokku | 108 328 € | 143 097 € | 159 908 € |
| sh käibevarad | 83 528 € | 115 197 € | 159 908 € |
| sh raha | 11 821 € | 44 174 € | 99 201 € |
| Omakapital | 69 177 € | 104 827 € | 131 207 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 39 151 € | 38 270 € | 28 701 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,9 % | 73,3 % | 82,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,1 % | 6,2 % | 22,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.