Registrikaart · Äriregistri kanne 16554315
SushiHouse OÜ
- Registrikood16554315
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 202517
- Müügitulu 20251 192 607 €
- KMKR numberEE102525412
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SushiHouse OÜ
- Registrikood
- 16554315
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.08.2022
- KMKR number
- EE102525412
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Metsakasti küla, Marjamaa tee 20-6
- Aadress kehtib alates
- 16.08.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jevgeni Gurtšioglujants | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jevgeni Gurtšioglujants | Juhatuse liige | 16.08.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jevgeni Gurtšioglujants | otsene osalus | 16.08.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 17 töötajat viimases aruandes | +17 | |
| Müügitulu | 1 192 607 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 882 372 € → 1 192 607 € | +10,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255956651
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 5611 | Restoranitegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranitegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1 192 607 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranitegevus EMTAK 2025 | 1 192 607 € |
| 2024 | Restoranitegevus EMTAK 2025 | 882 372 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 674 982 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 120 337 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 14.04.2026 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 17 |
| 2024 | 12 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 192 607 € | 882 372 € | 674 982 € | 120 337 € |
| Ärikasum | 44 543 € | 96 699 € | 50 259 € | 213 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 45 052 € | 99 032 € | 50 376 € | 213 € |
| Aruandeaasta kasum | 45 052 € | 99 032 € | 50 376 € | 213 € |
| Tööjõukulud | 300 761 € | 263 013 € | 202 666 € | 34 263 € |
| Põhivarade kulum | 21 243 € | 12 229 € | 656 € | 58,00 € |
| Varad kokku | 249 744 € | 197 234 € | 89 286 € | 27 848 € |
| sh käibevarad | 177 392 € | 103 848 € | 84 159 € | 26 131 € |
| sh põhivarad | 72 352 € | 93 386 € | 5127 € | 1717 € |
| sh raha | 95 501 € | 100 848 € | 79 159 € | 26 131 € |
| Omakapital | 194 673 € | 149 621 € | 50 589 € | 213 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 149 621 € | 50 589 € | 213 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 55 071 € | 47 613 € | 38 697 € | 27 635 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 17 | 12 | 10 | 7 |
| Ärikasum enne kulumit | 65 786 € | 108 928 € | 50 915 € | 271 € |
| Aruanne esitatud | 17.06.2026 | 19.06.2025 | 31.05.2024 | 28.04.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,9 % | 75,9 % | 56,7 % | 0,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,8 % | 11,2 % | 7,5 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.