Santekstar OÜ
- Registrikood16559270
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20255971 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Santekstar OÜ
- Registrikood
- 16559270
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.08.2022
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paekaare tn 22-24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
26/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 5971 € | +2,8 |
| Müügitulu muutus | 7811 € → 5971 € | -7,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43222 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 5971 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 5971 € |
| 2024 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 7811 € |
| 2023 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 15 136 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5971 € | 7811 € | 15 136 € |
| Ärikasum enne makse | 116 € | 102 € | 152 € |
| Aruandeaasta kasum | 116 € | 102 € | 152 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 3910 € |
| Varad kokku | 422 € | 337 € | 496 € |
| sh käibevarad | 422 € | 337 € | 496 € |
| sh raha | 372 € | 337 € | — |
| Omakapital | 370 € | 254 € | 152 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 52,00 € | 83,00 € | 344 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,7 % | 75,4 % | 30,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,9 % | 1,3 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.