Registrikaart · Äriregistri kanne 16563389
MovingTheNeedle OÜ
- Registrikood16563389
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024115 083 €
- KMKR numberEE102563335
- Sellel aadressil on registreeritud 624 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MovingTheNeedle OÜ
- Registrikood
- 16563389
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.08.2022
- KMKR number
- EE102563335
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 3 // 5 // 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 115 083 € | +14,6 | |
| Müügitulu muutus | 115 082 € → 115 083 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+351932292758
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 66191 | Finantsnõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Finantsnõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 115 083 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 115 083 € |
| 2023 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 115 082 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 120 636 € | 115 082 € |
| Ärikasum enne makse | 76 451 € | 71 261 € |
| Aruandeaasta kasum | 76 451 € | 71 261 € |
| Tööjõukulud | 2000 € | 11 000 € |
| Varad kokku | 148 635 € | 71 720 € |
| sh käibevarad | 146 457 € | 68 591 € |
| sh raha | 141 541 € | 68 343 € |
| Omakapital | 147 711 € | 71 261 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 924 € | 459 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 99,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 63,4 % | 61,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.