KINARCH OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 675 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16564880
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
- KMKR numberEE102533336
Üldandmed
- Ärinimi
- KINARCH OÜ
- Registrikood
- 16564880
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.09.2022
- KMKR number
- EE102533336
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
15/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 35 364 € → 0,00 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +34618540827
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 35 364 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 42 070 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 35 364 € | 42 070 € |
| Ärikasum enne makse | −2060 € | 5429 € | 3834 € |
| Aruandeaasta kasum | −2060 € | 5429 € | 3834 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 33 800 € |
| Varad kokku | 7616 € | 9676 € | 4247 € |
| sh käibevarad | 6200 € | 9676 € | 4247 € |
| sh raha | 5411 € | 9160 € | — |
| Omakapital | 7203 € | 9263 € | 3834 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 413 € | 413 € | 413 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,6 % | 95,7 % | 90,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 15,4 % | 9,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.