b2bEffect OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 1016 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16566229
- Asutatud2022 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202529 070 €
- KMKR numberEE102572999
Üldandmed
- Ärinimi
- b2bEffect OÜ
- Registrikood
- 16566229
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.09.2022
- KMKR number
- EE102572999
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala tn 7-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 29 070 € | +9,1 |
| Müügitulu muutus | 28 844 € → 29 070 € | +0,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82301 | Konverentside ja messide korraldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Konverentside ja messide korraldamine teenis ettevõte 2025. aastal 29 070 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2025 | 29 070 € |
| 2024 | Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2025 | 28 844 € |
| 2023 | Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2008 | 44 930 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 070 € | 28 844 € | 44 930 € |
| Ärikasum enne makse | −6181 € | 3548 € | 4309 € |
| Aruandeaasta kasum | −6181 € | 3548 € | 4309 € |
| Tööjõukulud | 34 361 € | 23 300 € | 39 600 € |
| Varad kokku | 2111 € | 8292 € | 4744 € |
| sh käibevarad | 2111 € | 8292 € | 4744 € |
| sh raha | 1882 € | 8201 € | — |
| Omakapital | 1676 € | 7857 € | 4309 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 435 € | 435 € | 435 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,4 % | 94,8 % | 90,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -21,3 % | 12,3 % | 9,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.