JargMas OÜ
- Registrikood16570320
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202527 211 €
- KMKR numberEE102532984
Üldandmed
- Ärinimi
- JargMas OÜ
- Registrikood
- 16570320
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.09.2022
- KMKR number
- EE102532984
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Koplitaguse küla, Koplimäe
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 27 211 € | +8,8 |
| Müügitulu muutus | 11 648 € → 27 211 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256263404
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 27 211 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 27 211 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 11 648 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 19 989 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 211 € | 11 648 € | 19 989 € |
| Ärikasum enne makse | 5047 € | −450 € | 3560 € |
| Aruandeaasta kasum | 5047 € | −450 € | 3560 € |
| Tööjõukulud | 5732 € | 2543 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 11 453 € | 14 663 € | 5054 € |
| sh käibevarad | 934 € | 1669 € | 1146 € |
| sh raha | 70,00 € | 1068 € | — |
| Omakapital | 8157 € | 3110 € | 3560 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3296 € | 11 553 € | 1494 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,2 % | 21,2 % | 70,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,5 % | -3,9 % | 17,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.