LBG Maintenance OÜ
- Registrikood16571182
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20256567 €
Üldandmed
- Ärinimi
- LBG Maintenance OÜ
- Registrikood
- 16571182
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.09.2022
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 82-6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 6567 € | +3,2 |
| Müügitulu muutus | 6935 € → 6567 € | -1,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 6567 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 6567 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 6935 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 3470 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 4580 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6567 € | 6935 € | 3470 € | 4580 € |
| Ärikasum enne makse | −927 € | 661 € | −705 € | 2361 € |
| Aruandeaasta kasum | −927 € | 661 € | −705 € | 2361 € |
| Tööjõukulud | 1551 € | 437 € | 2000 € | 2219 € |
| Varad kokku | 348 € | 2875 € | 5485 € | 4580 € |
| sh käibevarad | 348 € | 1275 € | 3470 € | — |
| sh raha | 348 € | — | — | — |
| Omakapital | 348 € | 2875 € | 5485 € | 4201 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 379 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 91,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -14,1 % | 9,5 % | -20,3 % | 51,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.