Registrikaart · Äriregistri kanne 16587022
Produ ja Keika OÜ
- Registrikood16587022
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202515 289 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Produ ja Keika OÜ
- Registrikood
- 16587022
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.10.2022
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ravila tn 30a-26
- Aadress kehtib alates
- 05.10.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Lauri Kepler | 20 % · 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Karl Henrik Palm | 20 % · 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Markus Herman Tiik | 20 % · 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Martin Sõgel | 20 % · 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Brett-Peter Rästas | 20 % · 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Lauri Kepler | Juhatuse liige | 05.10.2022 |
| Brett-Peter Rästas | Juhatuse liige | 05.10.2022 |
| Markus Herman Tiik | Juhatuse liige | 05.10.2022 |
| Martin Sõgel | Juhatuse liige | 05.10.2022 |
| Karl Henrik Palm | Juhatuse liige | 05.10.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Karl Henrik Palm | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 05.10.2022 |
| Martin Sõgel | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 05.10.2022 |
| Lauri Kepler | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 05.10.2022 |
| Markus Herman Tiik | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 05.10.2022 |
| Brett-Peter Rästas | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 05.10.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 15 289 € | +6,5 | |
| Müügitulu muutus | 11 663 € → 15 289 € | +9,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90399 | Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised teenis ettevõte 2025. aastal 15 289 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised EMTAK 2025 | 15 289 € |
| 2024 | Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised EMTAK 2025 | 11 663 € |
| 2023 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 14 788 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 289 € | 11 663 € | 14 788 € |
| Ärikasum | −93,00 € | −2558 € | 419 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −93,00 € | −2558 € | 419 € |
| Aruandeaasta kasum | −93,00 € | −2558 € | 419 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1449 € | 1841 € | 4015 € |
| sh käibevarad | 925 € | 1317 € | 3491 € |
| sh põhivarad | 524 € | 524 € | 524 € |
| sh raha | 925 € | 560 € | — |
| Omakapital | −2231 € | −2139 € | 419 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −2138 € | 419 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 3680 € | 3980 € | 3596 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 19.06.2026 | 23.05.2025 | 26.03.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | −154,0 % | −116,2 % | 10,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,6 % | −21,9 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.