Ventech OÜ
- Registrikood16593433
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202563 579 €
- KMKR numberEE102545382
Üldandmed
- Ärinimi
- Ventech OÜ
- Registrikood
- 16593433
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.10.2022
- KMKR number
- EE102545382
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tondi tn 60-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 63 579 € | +12,2 |
| Müügitulu muutus | 31 353 € → 63 579 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71209 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu tehniline katsetamine ja analüüs teenis ettevõte 2025. aastal 63 579 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2025 | 63 579 € |
| 2024 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2025 | 31 353 € |
| 2023 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2008 | 43 239 € |
| 2022 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2008 | 5803 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 63 579 € | 31 353 € | 43 239 € | 5803 € |
| Ärikasum enne makse | 21 137 € | −5448 € | 13 410 € | 8340 € |
| Aruandeaasta kasum | 21 137 € | −5448 € | 13 410 € | 8340 € |
| Tööjõukulud | 14 169 € | 16 053 € | 13 982 € | 1750 € |
| Varad kokku | 50 057 € | 30 737 € | 35 677 € | 16 091 € |
| sh käibevarad | 41 312 € | 17 179 € | 16 748 € | 12 647 € |
| sh raha | 38 150 € | 15 041 € | — | — |
| Omakapital | 39 939 € | 18 802 € | 24 250 € | 10 840 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 4050 € | 4352 € | 2476 € | 5251 € |
| Pikaajalised kohustised | 6068 € | 7583 € | 8951 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,8 % | 61,2 % | 68,0 % | 67,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 33,2 % | -17,4 % | 31,0 % | 143,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.