Registrikaart · Äriregistri kanne 16595277
SYAZ OÜ
- Registrikood16595277
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025191 942 €
- KMKR numberEE102548570
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SYAZ OÜ
- Registrikood
- 16595277
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.10.2022
- KMKR number
- EE102548570
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kivikülvi tn 11
- Aadress kehtib alates
- 17.10.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Artem Zovmer | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Svjatoslav Juškov | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Artem Zovmer | Juhatuse liige | 17.10.2022 |
| Svjatoslav Juškov | Juhatuse liige | 17.10.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Artem Zovmer | otsene osalus | 17.10.2022 |
| Svjatoslav Juškov | otsene osalus | 17.10.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 191 942 € | +16,7 | |
| Müügitulu muutus | 125 139 € → 191 942 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256919083
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56301 | Jookide serveerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jookide serveerimine teenis ettevõte 2025. aastal 191 942 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Jookide serveerimine EMTAK 2025 | 191 942 € |
| 2024 | Jookide serveerimine EMTAK 2025 | 125 139 € |
| 2023 | Muu toitlustamine EMTAK 2008 | 75 723 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 02.11.2022 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 125 139 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 125 139 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 191 942 € | 125 139 € | 75 723 € |
| Ärikasum | 5181 € | −1816 € | 12 239 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5181 € | −1815 € | 12 080 € |
| Aruandeaasta kasum | 5181 € | −1815 € | 12 080 € |
| Tööjõukulud | 20 487 € | 9874 € | — |
| Põhivarade kulum | 2802 € | 968 € | 348 € |
| Varad kokku | 33 055 € | 20 716 € | 18 735 € |
| sh käibevarad | 12 371 € | 14 814 € | 16 243 € |
| sh põhivarad | 20 684 € | 5902 € | 2492 € |
| sh raha | 1877 € | 6907 € | 9039 € |
| Omakapital | 15 445 € | 10 265 € | 12 080 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 10 264 € | 12 080 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 17 610 € | 10 451 € | 6655 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 7983 € | −848 € | 12 587 € |
| Aruanne esitatud | 05.06.2026 | 02.06.2025 | 20.06.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,7 % | 49,6 % | 64,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,7 % | −1,5 % | 16,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.