Registrikaart · Äriregistri kanne 16596986
Botlobete Tsetselore OÜ
- Registrikood16596986
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 202326 619 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 9004 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 1233 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Botlobete Tsetselore OÜ
- Registrikood
- 16596986
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.10.2022
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8
- Aadress kehtib alates
- 06.03.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Fiscalinvest OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 27.02.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aysha Chang Binti abdullah | Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) | 09.03.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 11 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 26 619 € | +8,8 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 9004 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64991 | Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid teenis ettevõte 2023. aastal 26 619 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 26 619 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 |
|---|---|
| Müügitulu | 26 619 € |
| Ärikasum | 363 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 363 € |
| Aruandeaasta kasum | 363 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € |
| Varad kokku | 2500 € |
| sh käibevarad | 2500 € |
| sh põhivarad | 0,00 € |
| Omakapital | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 363 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 |
| Aruanne esitatud | 03.06.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 9004 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.