Registrikaart · Äriregistri kanne 16598749
OÜ METSPAL
- Registrikood16598749
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025310 558 €
- KMKR numberEE102548460
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ METSPAL
- Registrikood
- 16598749
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.10.2022
- KMKR number
- EE102548460
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Oja tn 118-36
- Aadress kehtib alates
- 21.10.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sander Päll | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Kevin Metsanurm | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sander Päll | Juhatuse liige | 21.10.2022 |
| Kevin Metsanurm | Juhatuse liige | 21.10.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kevin Metsanurm | otsene osalus | 21.10.2022 |
| Sander Päll | otsene osalus | 21.10.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 310 558 € | +18,6 | |
| Müügitulu muutus | 290 492 € → 310 558 € | +2,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725103913
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 310 558 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 310 558 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 290 492 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 215 229 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 310 558 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 310 558 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 310 558 € | 290 492 € | 215 229 € |
| Ärikasum | 4009 € | 17 390 € | 33 552 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 726 € | 13 964 € | 32 742 € |
| Aruandeaasta kasum | 726 € | 13 964 € | 32 742 € |
| Tööjõukulud | 159 970 € | 142 173 € | 76 097 € |
| Põhivarade kulum | 10 288 € | 8457 € | 2115 € |
| Varad kokku | 141 258 € | 143 919 € | 84 453 € |
| sh käibevarad | 63 942 € | 56 315 € | 46 432 € |
| sh põhivarad | 77 316 € | 87 604 € | 38 021 € |
| sh raha | 11 069 € | 11 928 € | 13 676 € |
| Omakapital | 61 175 € | 60 449 € | 46 484 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 57 949 € | 43 985 € | 11 242 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 763 € | 24 038 € | 14 832 € |
| Pikaajalised kohustised | 49 320 € | 59 432 € | 23 137 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 6 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 14 297 € | 25 847 € | 35 667 € |
| Aruanne esitatud | 01.06.2026 | 19.06.2025 | 14.05.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,3 % | 42,0 % | 55,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 4,8 % | 15,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.