Registrikaart · Äriregistri kanne 16619003
Yozmatech Global ltd OÜ
- Registrikood16619003
- Asutatud2022 (3 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20243 508 317 €
- KMKR numberEE102566125
- Sellel aadressil on registreeritud 268 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Yozmatech Global ltd OÜ
- Registrikood
- 16619003
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.11.2022
- KMKR number
- EE102566125
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kaupmehe tn 7-120
- Aadress kehtib alates
- 23.11.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Roma Timoshpolski | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 09.06.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Roma Timoshpolski | Juhatuse liige | 09.06.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Roma Timoshpolski | otsene osalus | 23.11.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 3 aastat registris | +7,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 3 508 317 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 454 740 € → 3 508 317 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2024. aastal 3 508 317 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 3 508 317 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1 454 740 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 3 508 317 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Iisrael | 2 645 696 € |
| Ameerika Ühendriigid | 835 220 € |
| Küpros | 27 401 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 3 508 317 € | 1 454 740 € |
| Ärikasum | 598 616 € | 636 175 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 749 482 € | 616 668 € |
| Aruandeaasta kasum | 749 482 € | 616 668 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 538 821 € | 634 886 € |
| sh käibevarad | 1 122 959 € | 634 886 € |
| sh põhivarad | 415 862 € | — |
| sh raha | 858 594 € | 634 538 € |
| Omakapital | 1 249 882 € | 616 668 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 500 400 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 288 939 € | 18 218 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 05.12.2025 | 01.03.2024 |
| Auditeeritud | Jah | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,2 % | 97,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 21,4 % | 42,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.